День поля традиційно провели на Кіровоградщині Рекомендовані

Заступник начальника управління - начальник відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки Наталія Харіна взяла участь у Дні поля, що проходив на базі науково-інноваційного полігону Інституту сільського господарства Степу НААН у Кропивницькому районі. До зібрання долучилися сільськогосподарські підприємства області, науковці, представники компаній-дистриб’юторів засобів захисту рослин (ЗЗР), добрив та сільськогосподарської техніки.

den polya 2022 1

Під час заходу учасники мали змогу ознайомитися з агротехнологічними та селекційними дослідженнями ІСГС НААН, оглянути науково-демонстраційний полігон сортів та гібридів сільськогосподарських культур, у тому числі соняшника та кукурудзи, та заслухати виступи представників компаній-дистриб’юторів ЗЗР.

У своїх виступах науковці ІСГС НААН звернули увагу на особливості вирощування сортів та гібридів, адаптивність до умов вирощування за умов змін клімату, проблеми, які виникали при вирощуванні сільськогосподарських культур в умовах поточного року.

den polya 2022 2

Фото – Кіровоградська ОВА

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3563683
Сьогодні
Цього місяця
Всього
335
40935
3563683

Ваш IP: 3.235.173.74
26-09-2022