Виробництво батончиків призупинили після перевірки Держпродспоживслужби Рекомендовані

У жовтні 2022 року жителька м. Дніпро придбала батончик однієї з відомих в Україні торгових марок. Після споживання снеку в жінки погіршилося самопочуття і вона пройшла медичне обстеження. Опісля потерпіла звернулася до Держпродспоживслужби та повідомила про підозру на потрапляння до батончика металевих домішок (леза ножа).

Спеціалісти Держпродспоживслужби в м. Дніпро здійснили позаплановий захід державного нагляду (контролю), в ході якого виявили на виробництві низку порушень чинного законодавства в сфері безпечності харчових продуктів. Зокрема виробник не зміг довести ефективність уникнення потрапляння небезпечних факторів (сторонніх домішок), які можуть спричинити забруднення харчових продуктів у разі невідповідностей обладнання (в тому числі потрапляння леза ножа до готової продукції).

Також потужність не підтримується у чистому стані, харчові відходи зберігаються в цеху, де виготовляється суміш для батончиків, наявний ризик перехресного забруднення сирої та готової продукції. До того ж працівники виробництва не використовують спецодяг та не поінформовані про гігієнічні вимоги на виробництві (заборона носити особисті прикраси під час роботи в цехах).

За результатами перевірки управління Держпродспоживслужби винесло рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів і надало припис про необхідність усунення виявлених порушень для поновлення виробництва продукції.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3883295
Сьогодні
Цього місяця
Всього
447
49490
3883295

Ваш IP: 3.238.134.157
27-03-2023