Вчасне звернення власників собаки за ветдопомогою врятувало тварині життя Рекомендовані

До фахівців Кропивницької районної державної лікарні ветеринарної медицини звернулася жителька однієї з громад області. На території свого домоволодіння жінка утримувала собаку, який перебував на прив’язі. Однак тварина перервала нашийник і власниця тимчасово використала замість нього мотузку. Придбавши новий нашийник, жінка вже не змогла його надягнути, адже собака нікого не підпускав до себе й поводився агресивно, а біля шиї була помітна кров.

Як з’ясувалося, така поведінки тварини була зумовлена сильним больовим синдромом, адже, вириваючись з ланцюга, пес прорізав частину власної шиї мотузкою. Аби мати змогу здійснити огляд тварини та надати невідкладну ветеринарну допомогу, фахівці ветлікарні використали спеціальний прилад - петлю. Це безпечний для тварини метод фіксації у випадку, якщо вона поводиться агресивно.

Для полегшення самопочуття собаці ввели знеболюючі лікарські засоби. Також ветлікарі обробили глибоку рану на шиї та провели хірургічні маніпуляції - наклали шви. Власниці тварини надали рекомендації щодо подальшого догляду та огляду ветлікарем. Вже через декілька годин собака почувався краще, з’явився апетит.

Звертаємо увагу всіх власників тварин - пильнуйте за самопочуттям та станом здоров’я домашніх улюбленців. При підозрі на захворювання чи травму негайно звертайтеся до ветеринарного фахівця. Контакти державних лікарень ветмедицини Кіровоградщини за цим посиланням.

Увага! Чутливий контент!

sobazka petlya 111sobazka petlya 211

 

Читайте також – У Кропивницькому проводять подвірні щеплення тварин проти сказу

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3883385
Сьогодні
Цього місяця
Всього
537
49580
3883385

Ваш IP: 3.238.134.157
27-03-2023