Встановлено факт обігу фальсифікованого молочного продукту Рекомендовані

Підприємство ТОВ  ФІРМА  «АПРЕЛЬ», м. Харків звернулося до Держпродспоживслужби стосовно виявлення в реалізації підробки на продукцію власного виробництва - масла солодковершкового екстра 82,5%. При цьому на фальсифікаті неправильно зазначено назву самого підприємства-виробника: ТОВ  «Фірма Апрель» замість ТОВ  ФІРМА  «АПРЕЛЬ».

До того ж на фальсифікованій продукції вказано дату виготовлення 31.03.2023, хоча наразі лише кінець січня 2023 року.

Звертаємо увагу споживачів: з метою протидії обігу потенційно небезпечних, непридатних до споживання, фальсифікованих харчових продуктів, у разі виявлення таких в обігу, зокрема масла солодковершкового екстра 82,5% з зазначеним виробником ТОВ  «Фірма Апрель», повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; вул. Тараса Карпи, 84, м. Кропивницький.

Довідково. Виробництво, обіг та реалізація фальсифікованої продукції на ринку України є порушенням чинного законодавства, зокрема Законів «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», та тягне за собою притягнення до відповідальності з застосуванням штрафних санкцій.

maslo kharkiv falsifikat 1maslo kharkiv falsifikat 2maslo kharkiv falsifikat 3

Читайте також - За минулий тиждень на Кіровоградщині здійснили 205 досліджень радіаційного фону атмосферного повітря та харчової продукції

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3883278
Сьогодні
Цього місяця
Всього
430
49473
3883278

Ваш IP: 3.238.134.157
27-03-2023