Заходи з недопущення поширення сказу тварин проводять в Олександрійському районі Рекомендовані

Неблагополучний пункт з захворювання тварин на сказ оголошено на території с. Головківка Олександрійської територіальної громади відповідно до Протоколу засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Олександрійській міській раді. Загрозливою зоною є села Іванівка, Піщаний Брід, селище Олександрійське та Олександрійські мисливські угіддя, які знаходяться на території землекористування Олександрійської територіальної громади.

В неблагополучному пункті та загрозливій зоні згідно з затвердженим Планом комплексних заходів проводяться необхідні заходи щодо ліквідації сказу. Такі дії стали необхідністю після підтвердження випадку захворювання на сказ собаки на зазначеній території. На жаль, від хворої тварини постраждали дві жительки Головківки – їх вкусив собака. Тепер жінкам необхідно пройти курс антирабічних щеплень, аби убезпечити себе від можливості інфікування та поширення хвороби.

Нагадуємо всім власникам тварин про необхідність чітко дотримуватися «Правил утримання собак та котів», вчасно надавати тварин для проведення ветеринарного огляду і щеплення проти сказу. Таку імунізацію від хвороби проводять щорічно, вакцина є безкоштовною в державних лікарнях ветеринарної медицини. Контакти установ за цим посиланням.

skaz oleks infogr

Довідково. Сказ - це гостре інфекційне захворювання тварин і людини (гідрофобія), спричинене нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком енцефаліту зі швидким ураженням центральної нервової системи. У разі несвоєчасного проведення профілактичних щеплень та зволікання з наданням кваліфікованої медичної та ветеринарної допомоги смерть людини та тварини неминуча.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3883200
Сьогодні
Цього місяця
Всього
352
49395
3883200

Ваш IP: 3.238.134.157
27-03-2023