Біобезпека господарств та заходи із запобігання поширенню інфекційних захворювань тварин, зокрема африканської чуми свиней Рекомендовані

На Кіровоградщині відбувся семінар-навчання на цю тему, організатором якого було Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

 

 

Захід відбувся за підтримки обласної державної адміністрації.

У навчанні взяли участь заступники голів райдержадміністрацій (голови державних надзвичайних протиепізоотичних комісій), керівники та спеціалісти територіальних органів держпродспоживслужби області, начальники та спеціалісти районних державних лікарень ветеринарної медицини, начальники районних управлінь агропромислового розвитку, представники свиногосподарств. Всього – понад 120 учасників.

 

 

Із вступним словом до присутніх звернулися заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації А.О. Коломійцев та начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області І.Р. Бойчук.

Фахівці Державного науково-дослідного інституту з лабораторної  діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи В.С. Свідерський та С.В. Скороход поінформували учасників заходу про оперативні дієві заходи для мінімізації збитків та запобігання подальшому поширенню вірусу африканської чуми свиней, та про основи біобезпеки свиногосподарств.

 

 

Також було заслухано начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії управління Держпродспоживслужби в Новоукраїнському районі Н.А. Маковійчук про практичний досвід та проблемні питання з ліквідації захворювання африканською чумою свиней.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації С.Ю. Коренюк розповів про порядок відшкодування майнової шкоди (збитків), завданих внаслідок запровадження карантину тварин та у зв’язку з проведенням процедур і робіт щодо ліквідації особливо небезпечних хвороб та стан виплати грошових компенсацій у зв’язку зі спалахами африканської чуми свиней на території області.

З матеріалами семінару-навчання, наданими фахівцями Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи, можна ознайомитися за посиланням.

 

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

337626
Сьогодні
Цього місяця
Всього
298
28944
337626

Ваш IP: 54.80.81.223
25-05-2018