Перед стартом весняно-польових робіт - про безпечне використання пестицидів Рекомендовані

У м. Знам’янці відбулася кущова нарада для фахівців Знам'янського, Кіровоградського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського та Світловодського районів з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт.

Захід відбувся під головуванням директора департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації С.Ю.Коренюка та голови Знам’янської райдержадміністрації О.С.Лукашова.

На нараді виступила з питання безпечного використання пестицидів під час весняно-польових робіт начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області Т.В.Лапицька.

У заході взяли участь керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, науковці Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції та Центральноукраїнського національного технічного університету, начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та спеціалісти агроформувань різних форм власності.

Посилання

Спільнота у Facebook

Лічильник відвідувань

010066
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Всього
232
447
2650
3979
10066
10066

Ваш IP: 23.20.65.255
2017-04-29 13:18