Перед стартом весняно-польових робіт - про безпечне використання пестицидів Рекомендовані

У м. Знам’янці відбулася кущова нарада для фахівців Знам'янського, Кіровоградського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського та Світловодського районів з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт.

Захід відбувся під головуванням директора департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації С.Ю.Коренюка та голови Знам’янської райдержадміністрації О.С.Лукашова.

На нараді виступила з питання безпечного використання пестицидів під час весняно-польових робіт начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області Т.В.Лапицька.

У заході взяли участь керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, науковці Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції та Центральноукраїнського національного технічного університету, начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та спеціалісти агроформувань різних форм власності.

Посилання

Лічильник відвідувань

252944
Сьогодні
Цього місяця
Всього
639
29795
252944

Ваш IP: 54.156.86.61
17-03-2018