На території області тривають навчальні семінари для підприємців Рекомендовані

Представники управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби в Кіровоградській області разом зі спеціалістами Кропивницького районного управління Держпродспоживслужби провели виїзні навчальні семінари із суб’єктами господарювання на території Кропивницького району. Зокрема минулого тижня зустрічі відбулися з підприємцями м. Долинська, а також Новгородківської та Первозванівської територіальних громад.

Під час зустрічей начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Віра Сухопарова зосередила увагу підприємців на суттєвих змінах в Законі України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» в частині заборони куріння, вживання та використання пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, трав’яних виробів для куріння, тютюнових виробів, кальянів, електронних сигарет та предметів, пов’язаних з їх вживанням. Окремо доповідач зупинилася на визначенні громадських місць, де заборонено куріння, та на штрафних санкціях, які передбачені за порушення вимог Закону.

Також мова йшла про необхідність використання державної мови для рекламування товарів та заборону використання в рекламі різноманітних товарів тематики Збройних сил України, оборони України та інших знакових символів, які стосуються відбиття російської агресії.

Про дотримання вимог законодавства щодо надання інформації про продукцію державною мовою, особливостей реалізації складної побутової техніки, додержання вимог законодавства щодо розповсюдження пластикових пакетів підприємців поінформували начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Лілія Буднікова та головний спеціаліст відділу Галина Рубан.

На особливостях здійснення державного ринкового нагляду та вимогах щодо оформлення маркування до товару та супровідних документів до них зосередили увагу присутніх начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду Сергій Горовой та головний спеціаліст відділу Наталія Лампіцька.

До зустрічей долучилися Інна Арсірій, фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кропивницького районного управління Держпродспоживслужби Інна Арсірій та Галина Цуркан, які висвітлили питання потреби у зменшенні вживання тютюнових виробів та акцентували на негативних наслідках цієї шкідливої звички для здоров’я громадян.

seminary 18 05 2023 1seminary 18 05 2023 2seminary 18 05 2023 3seminary 18 05 2023 5seminary 18 05 2023 5seminary 18 05 2023 7

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

4204140
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1123
8833
4204140

Ваш IP: 44.200.117.166
30-09-2023