Підприємцям Голованівська розповіли про основні правила торгівлі та надання послуг Рекомендовані

З метою надання консультацій громадянам та суб’єктам господарювання щодо законодавства про захист прав споживачів фахівці управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби в Кіровоградській області спільно з начальником Голованівського районного управління Радієм Коломійчуком провели виїзний навчальний семінар із суб’єктами господарювання в смт. Голованівськ. До заходу також долучився в.о. голови Голованівської районної військової адміністрації Михайло Копієвський.

seminar golovanivsk 19 05 2023 0

Перед присутніми виступила начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Віра Сухопарова, яка зосередила увагу підприємців на суттєвих змінах, які набув Закон України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» в частині заборон щодо куріння, вживання та використання пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, трав’яних виробів для куріння, тютюнових виробів, кальянів, електронних сигарет та предметів пов’язаних з їх вживанням. Окремо, зупинилась на визначені громадських міст де заборонено куріння та на штрафних санкціях які передбачені цим Законом за порушення його вимог. Крім цього, доповідач розповіла щодо рекламування товарів державною мовою та незаконного використання в рекламі різноманітних товарів тематики Збройних сил України, оборони України та інших знакових символів, які стосуються відбиття російської агресії.

seminar golovanivsk 19 05 2023 1

Головний спеціаліст відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Галина Рубан поінформувала підприємців про дотримання вимог законодавства щодо надання інформації про продукцію державною мовою, особливостей реалізації складної побутової техніки, додержання вимог законодавства щодо розповсюдження пластикових пакетів.

seminar golovanivsk 19 05 2023 2

На особливостях здійснення державного ринкового нагляду та вимогах щодо оформлення маркування до товару та супровідних документів до них зосередила увагу Ольга Політанська, головний спеціаліст відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

seminar golovanivsk 19 05 2023 3

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

4033196
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1780
14858
4033196

Ваш IP: 3.230.152.133
07-06-2023