У пріоритеті були безпека дітей та стабільність санітарно-епідемічної ситуації під час проходження Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Рекомендовані

На Кіровоградщині завершився черговий літній етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Цього разу табір було організовано на територіїГайворонськоїтериторіальноїгромадикомунальним закладом «Гайворонський міжшкільний ресурсний центр».Його учасниками стали 40 учнів,в тому числі і внутрішньо переміщених дітей, яких розподілилина 4 рої по 10 дітейвідповідно до віку та інтересів.

Задля створення безпечних умов перебування дітей у наметовому містечку, запобігання виникнення інфекційних захворювань (харчових отруєнь) та дотримання санітарно-гігієнічних норм, перед початком та безпосередньо під час заходу фахівці Держпродспоживслужби в області в складі комісії провели обстеження місця розміщення учасників.

Зокрема було встановлено, що організатори літнього військово-патріотичного табору забезпечили розміщення дітей у двох наметах, які вміщують по 20 чоловік (окремо хлопчики та дівчатка) таоблаштували укриття, медичний блок з необхідними медикаментами та медичним обладнанням для надання першої долікарської допомоги, санітарно-побутову зону для забезпечення особистої гігієни учасників та працівників.

Перед початком заходу було проведеногенеральнеприбираннятериторії (скошування трави, збирання сухостою, очищення від колючих чагарників тощо) та її огородження, встановлення контейнера для збору твердих побутових відходів. Для господарсько-побутових потреб організовано підвіз води, працювали душові, виносні рукомийники та ногомийки.

Для забезпечення питного режиму використовували фасовану негазовану воду промислового виробництва, а харчування шляхом підвозу готових страворганізували працівники харчоблоку навчального закладу, біля якого розміщувався табір,відповідно до погодженого меню.

Фахівці Держпродспоживслужби в області також провели роз’яснювальну роботу з організаторами заходу, кухарями та керівником навчального закладу, що організовував харчування учасників,з питань дотримання санітарно-гігієнічних, протиепідемічних заходів на харчоблоці, в їдальні таборута запобігання випадків гострих кишкових інфекцій.

Пройдені медичні огляди працівників, наявність миючих засобів, санітарного одягу та інвентарю для прибирання, забезпечення правильного зберігання готових страв та харчової продукції з дотриманням температурного режиму, термінів реалізації, ведення необхідної документації зорганізації харчування та постачання продукції з супровідними документами, що підтверджують їхпоходження,безпечність таякість тощо - все це комплексно сприяло дотриманню вимог у сферахсанітарного законодавства та безпечності харчових продуктів.

Збори тривали протягом 6 днів. Тож спільними зусиллями Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») пройшла без епідемічних ускладнень, а діти безпечно та з користю провели своє дозвілля.

gayvoron tabir 31 08 2023 1 1gayvoron tabir 31 08 2023 2 1 1gayvoron tabir 31 08 2023 3

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

4357602
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1446
1446
4357602

Ваш IP: 3.235.60.197
01-12-2023