В області триває підготовка до проведення дитячої оздоровчої кампанії Рекомендовані

На виконання доручення Прем’єр-міністра України та розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації в області проходить підготовка закладів оздоровлення та відпочинку для дітей.

Органами влади та місцевого самоврядування створені комісії з перевірки стану готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до оздоровчої кампанії 2017 року. До складу комісій включені і фахівці територіальних управлінь Держпродспоживслужби області.

За попередньою інформацією територіальних управлінь Держпродспоживслужби в області планується для дітей відкрити 511 закладів відпочинку з денним перебуванням на базі шкіл та позашкільних навчальних закладів; 1 заклад санаторного типу та 6 позаміських закладів оздоровлення:

  1. Комунальний позашкільний заклад «Дитячий оздоровчий табір «Сонячний», с. Гурівка, Долинський район;
  2. ТОВ оздоровчий комплекс «Лісова пісня», с. Онікієво, Маловисківський район;
  3. ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад «Бригантина», смт. Новоархангельськ;
  4. ДЗОВ «Жовтень», с. Бірки, Олександрівський район;
  5. ТОВ «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дружба», с. Войнівка, Олександрійський район;
  6. ТОВ ДЗОВ «Чайка», м. Гайворон.

 

 

З керівниками, медичними працівниками, кухарями закладів оздоровлення та відпочинку за участю фахівців держпродспоживслужби міст та районів проведено семінари, наради з питань дотримання санітарного законодавства під час проходження оздоровчої кампанії.

Наголошено про дотримання наступних вимог: погодження з територіальними управліннями Держпродспоживслужби примірних двотижневих меню; виконання норм харчування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»; дотримання строків реалізації сировини та харчових продуктів;  наявність на продукти харчування та продовольчу сировину товарно-транспортних накладних та супровідних документів, які підтверджують походження, безпечність та якість; забезпечення необхідною кількістю технологічного та холодильного обладнання; проведення метрологічної повірки високотемпературного обладнання (духових шаф) для контролю температурних режимів; дотримання термінів проходження обов’язкових медичних оглядів; забезпечення закладів питною водою, яка відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10.

Вже проводяться лабораторні дослідження питної води, води відкритих водойм на санітарно-хімічні показники та мікробіологічні показники, при невідповідності гігієнічних нормативів вживаються заходи реагування (дезінфекція та промивання водопровідних мереж, очистка та дезінфекція колодязів та ін.).

Основна мета підготовки таборів – це запобігання захворювання серед дітей під час їх оздоровлення та відпочинку і уникнення травматизму.

Тому, чим відповідальніше ми поставимося до підготовки закладів відпочинку та оздоровлення, тим якісніше і безпечніше пройде оздоровча кампанія в області.

Розпорядчими документами передбачена робота комісій не тільки на підготовчому етапі, а й під час роботи таборів. Це дасть можливість визначити реальні умови перебування дітей в таборах.

Робота Держпродспоживслужби в оздоровчій кампанії продовжується.

 

Посилання

Лічильник відвідувань

303960
Сьогодні
Цього місяця
Всього
336
29358
303960

Ваш IP: 54.198.122.70
25-04-2018