Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа в Китаї парафував тексти протоколів щодо експорту українського шроту соняшникового та бурякового жому Рекомендовані

Володимир Лапа в рамках робочого візиту до Китайської Народної Республіки взяв участь у Другій сесії діалогу між КНР та країнами Центральної та Східної Європи з питань контролю якості, інспекції та карантину, яка проходить у м. Нінбо з 5 по 10 червня 2017 року. Про це повідомляє сайт Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Друга сесія діалогу між КНР та країнами Центральної та Східної Європи була організована для поглиблення співробітництва у сфері контролю якості, інспекції та карантину між компетентними органами країн-учасників «Ініціативи економічного Шовкового Шляху».

Учасники зустрічі обговорили поточну епізоотичну ситуацію в країнах європейського регіону та Китаю та профілактичні заходи, які вживаються фітосанітарними та ветеринарними службами з метою запобігання потраплянню шкідливих організмів та високопатогенних захворювань на території країн-учасників діалогу. У цьому контексті було приділено увагу питанням поліпшення роботи в цьому напрямку та проаналізовано можливості щодо посилення ветеринарних служб країн-учасників діалогу.

У рамках пленарної частини Другої сесії Володимир Лапа презентував діяльність та структуру Держпродспоживслужби, ознайомив із поточним епізоотичним станом в Україні, а також поінформував про результати міжнародної діяльності Служби.

Крім того, за результатами зустрічей Голови Держпродспоживслужби з представниками Генеральної адміністрації нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки були остаточно узгоджені та парафовані тексти протоколів санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту з України до КНР шроту соняшникового та бурякового жому.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

337615
Сьогодні
Цього місяця
Всього
287
28933
337615

Ваш IP: 54.80.81.223
25-05-2018