Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа в Китаї парафував тексти протоколів щодо експорту українського шроту соняшникового та бурякового жому Рекомендовані

Володимир Лапа в рамках робочого візиту до Китайської Народної Республіки взяв участь у Другій сесії діалогу між КНР та країнами Центральної та Східної Європи з питань контролю якості, інспекції та карантину, яка проходить у м. Нінбо з 5 по 10 червня 2017 року. Про це повідомляє сайт Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Друга сесія діалогу між КНР та країнами Центральної та Східної Європи була організована для поглиблення співробітництва у сфері контролю якості, інспекції та карантину між компетентними органами країн-учасників «Ініціативи економічного Шовкового Шляху».

Учасники зустрічі обговорили поточну епізоотичну ситуацію в країнах європейського регіону та Китаю та профілактичні заходи, які вживаються фітосанітарними та ветеринарними службами з метою запобігання потраплянню шкідливих організмів та високопатогенних захворювань на території країн-учасників діалогу. У цьому контексті було приділено увагу питанням поліпшення роботи в цьому напрямку та проаналізовано можливості щодо посилення ветеринарних служб країн-учасників діалогу.

У рамках пленарної частини Другої сесії Володимир Лапа презентував діяльність та структуру Держпродспоживслужби, ознайомив із поточним епізоотичним станом в Україні, а також поінформував про результати міжнародної діяльності Служби.

Крім того, за результатами зустрічей Голови Держпродспоживслужби з представниками Генеральної адміністрації нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки були остаточно узгоджені та парафовані тексти протоколів санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту з України до КНР шроту соняшникового та бурякового жому.

Посилання

Лічильник відвідувань

119031
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
154
657
4990
106171
14282
17687
119031

Ваш IP: 54.163.210.170
16-12-2017