Сучасне законодавство України про державний нагляд у сфері безпечності харчових продуктів Рекомендовані

Цій темі була приділена значна увага на нараді-семінарі, що відбувся у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

З цього питання виступив заступник начальника управління державного контролю – начальник відділу державної інспекції Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Ю. Я. Перегінець.

 

 

Фахівець підкреслив, що пріоритетом у питаннях контролю в сфері безпечності харчових продуктів має бути здоров’я і життя людини.

Для учасників зібрання, якими були керівники структурних підрозділів держпродспоживслужби області, ця тема дуже на часі, адже триває мораторій на проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, дозволені лише позапланові, і практично в кожному випадку виникає чимало запитань. Тож вони були поставлені представнику Держпродспоживслужби, він на них відповів.

 

 

На нараді були розглянуті й інші питання з актуальних питань діяльності держпродспоживслужби області – зокрема, її реорганізації.

На початку зібрання начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області І.Р.Бойчук представив присутнім новопризначеного заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в області А.В.Багрія, який раніше обіймав посаду начальника відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

337614
Сьогодні
Цього місяця
Всього
286
28932
337614

Ваш IP: 54.80.81.223
25-05-2018