Сучасне законодавство України про державний нагляд у сфері безпечності харчових продуктів Рекомендовані

Цій темі була приділена значна увага на нараді-семінарі, що відбувся у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

З цього питання виступив заступник начальника управління державного контролю – начальник відділу державної інспекції Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Ю. Я. Перегінець.

 

 

Фахівець підкреслив, що пріоритетом у питаннях контролю в сфері безпечності харчових продуктів має бути здоров’я і життя людини.

Для учасників зібрання, якими були керівники структурних підрозділів держпродспоживслужби області, ця тема дуже на часі, адже триває мораторій на проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, дозволені лише позапланові, і практично в кожному випадку виникає чимало запитань. Тож вони були поставлені представнику Держпродспоживслужби, він на них відповів.

 

 

На нараді були розглянуті й інші питання з актуальних питань діяльності держпродспоживслужби області – зокрема, її реорганізації.

На початку зібрання начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області І.Р.Бойчук представив присутнім новопризначеного заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в області А.В.Багрія, який раніше обіймав посаду начальника відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії.

Посилання

Лічильник відвідувань

252963
Сьогодні
Цього місяця
Всього
658
29814
252963

Ваш IP: 54.156.86.61
17-03-2018