Причини спалаху гострої кишкової інфекції серед вихованців дитсадка в м. Помічній Добровеличківського району встановлюються Рекомендовані

П’ятеро дітей з цього дошкільного закладу госпіталізовані до інфекційного відділення Добровеличківської центральної районної лікарні.

У всіх попередній діагноз – гострий гастроентероколіт середнього ступеню важкості. Діти віком 3-5 років, вони відвідують молодшу і середню групи. Троє дітей з однієї сім’ї.

Оперативне повідомленні про спалах гострої кишкової інфекції серед вихованців дошкільного закладу надійщло до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області з ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України». Фахівці цієї державної установи наразі проводять комплекс лабораторних досліджень, результати яких допоможуть встановити причини спалаху захворювання.

Спеціалісти держпродспоживслужби області здійснюють санітарно-епідеміологічне розслідування (обстеження) випадків захворювання. У його ході виявлено ряд порушень санітарного законодавства. Зокрема, у дитсадку відсутня гаряча проточна вода, не проведено метрологічну повірку високотемпературного обладнання (духової шафи), в групах не проводиться дезінфекція м’яконабивних іграшок бактерицидними лампами, порушуються правила миття кухонного та столового посуду. Керівництву дошкільного закладу надано рекомендації щодо усунення виявлених порушень.

Проведення протиепідемічних і профілактичних заходів з локалізації та ліквідації спалаху гострої кишкової інфекції в ДНЗ триває. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

380813
Сьогодні
Цього місяця
Всього
46
31718
380813

Ваш IP: 54.162.224.176
25-06-2018