В області збільшилася кількість пляжів, де населення може відпочивати безпечно Рекомендовані

Наразі держпродспоживслужба погодила паспорти 18 пляжів.

До переліку місць відпочинку, про які йдеться в інформації на нашому сайті від 15.06.2017 «Сезон безпечного купання в області розпочався: 15 пляжів отримали погоджені держпродспоживслужбою паспорти» (див. за посиланням http://kr.consumer.gov.ua/index.php/component/k2/item/279-sezon-bezpechnoho-kupannia-v-oblasti-rozpochavsia-15-pliazhiv-otrymaly-pohodzheni-derzhprodspozhyvsluzhboiu-oblasti-pasporty) додалося ще три.

Це – пляжі баз відпочинку в Петрівському районі. У селі Іскрівці – баз відпочинку «Радуга» (власник ДТ НАЕК «Енергоатом») і «Енергія» (власник КП «Жовтоводська тепломережа»). У селі Богданівці – пляж бази відпочинку «Утьос» (Центральний регіон «Церква Божа України»).

Погодження держпродспоживслужбою паспортів пляжів означає забезпечення їх власниками комплексу вимог для безпечного відпочинку населення. Тобто громадянин, прийшовши на пляж відпочити, не повинен заразитися інфекційними захворюваннями. Отже, мають бути усунуті всі ризики для цього. Такі вимоги санітарного законодавства. На пляж повинна бути проведена проточна вода, щоб відпочивальники могли помити руки, тут мають бути облаштовані туалети і кабінки для переодягання, сонцезахисні навіси, вода і пісок (чи грунт) – за результатами лабораторних досліджень відповідати нормативам, дно - обстежене водолазами на наявність корчів чи сторонніх предметів, об які можна травмуватися, а очерет – скошений тощо.

Отже, безпечний відпочинок на пляжах – в інтересах самих же мешканців області.

Посилання

Лічильник відвідувань

208817
Сьогодні
Цього місяця
Всього
201
30190
208817

Ваш IP: 184.72.143.94
18-02-2018