Вода, яку підвозять споживачам послуг ОКВП «Дніпро-Кіровоград» і яка буде подаватися після відновлення централізованого водопостачання, призначена для господарсько-побутових потреб Рекомендовані

Для пиття і приготування їжі наразі слід використовувати бутильовану покупну воду або з альтернативних джерел (колодязі, свердловини), якщо якість води з них відома і відповідає санітарним нормам.

Такі рекомендації фахівців управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області. Якщо ж споживачі не мають змоги забезпечити себе водою бутильованою або з інших джерел, то перед приготуванням їжі воду з цистерн слід попередньо відстояти або профільтрувати і прокип’ятити.

З графіком підвезення води споживачам можна ознайомитися на сайті ОКВП «Дніпро-Кіровоград» за посиланням http://dnipro-kirovograd.com.ua

Крім того фахівці нагадують мешканцям про те, що необхідно бути обачними, збираючись відвідати заклади громадського харчування. Зовсім не зайве подумати над відповіддю на запитання, як кафе чи ресторан в умовах відсутності централізованого водопостачання може продовжувати свою діяльність?

Спекотної пори, як ніколи, актуальні нагадування про дотримання гігієнічних вимог. Якщо немає можливості помити руки, можна використати для цієї мети вологі серветки.

Як відомо із ЗМІ, через пошкодження електромереж у районі с. Павлівки Світловодського району в другій половині дня 01.07.2017 без електропостачання залишилась частина Світловодська, в тому числі споруди водогону ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (ДВС, водопровідні та каналізаційні насосні станції). Внаслідок цього було припинено централізоване водопостачання в Світловодську, Олександрії, Знам’янці та Кропивницькому надвечір 01.07.2017.

Фахівці держпродспоживслужби 02 липня взяли участь у засіданнях постійно діючих міських комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Світловодську та Кропивницькому, у термінових нарадах у містах Олександрії та Знам’янці.

На засіданнях та нарадах спеціалісти держпродспоживслужби області запропонували максимально зменшити відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів; відкрити чергові групи для дітей, яких немає змоги залишити вдома; відкоригувати меню страв на час відсутності централізованого водозабезпечення в мережах міст (виключити страви та продукти підвищеного епідризику – кисломолочний сир, страви з яєць, з фаршів, що піддаються додатковій термічній обробці тощо).

Заклади відпочинку на базі загальноосвітніх шкіл (пришкільні табори) закінчили працювати ще до 01 липня 2017 року. Заклади оздоровлення забезпечуються водою із власних свердловин, незалежних від водогону «Дніпро-Кіровоград».

Після відновлення централізованого водопостачання в повному обсязі воду слід спустити протягом 10-15 хвилин під максимальним натиском. Для пиття і приготування їжі використовувати воду лише кип’ячену або профільтровану.

Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Посилання

Лічильник відвідувань

303867
Сьогодні
Цього місяця
Всього
243
29265
303867

Ваш IP: 54.198.122.70
25-04-2018