Причинами і умовами виникнення спалаху ротавірусної інфекції в помічнянському дитсадку є недотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів Рекомендовані

Підставами для таких висновків є результати санітарно-епідеміологічного обстеження (розслідування), проведеного спеціалістами Держпродспоживслужби в ДНЗ, та лабораторних досліджень.

Виникненню спалаху ротавірусної інфекції в ДНЗ «Капітошка», зареєстрованому в кінці червня поточного року, сприяли відсутність гарячої проточної води, недотримання правил миття кухонного та столового посуду, використання прибирального інвентаря не за призначенням та порушення при його зберіганні, а також відсутність дезінфекції іграшок в групах.

Порушення, які були виявлені під час санітарно-епідеміологічного обстеження, частково вже усунуто - придбано бактерицидну лампу для проведення дезінфекції іграшок, витримані вимоги до прибирального інвентаря. Питання забезпечення гарячою проточною водою ДНЗ планується вирішити до 01.08.2017 року.

Всього за період з 16.06. по 03.07.2017 року в м. Помічній Добровеличківського району зареєстровано 8 випадків гострої кишкової інфекції. Про це повідомлялося на нашому сайті. Захворіли шість вихованців ДНЗ, одна дитина віком до одного року з родинного осередку та одна доросла особа – мама вихованця дитсадка.

Діти, які захворіли, відвідували молодшу та середню групи ДНЗ.

Шестеро дітей (в тому числі дитина до 1 року) та мама зі стертою формою ротавірусної інфекції, які були госпіталізовані до інфекційного відділення Добровеличківської центральної районної лікарні з гострою формою захворювання, пройшли курс лікування та були виписані. Одна дитина зі стертою формою ротавірусної інфекції пролікована амбулаторно.

Питання залишається на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Посилання

Лічильник відвідувань

119080
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
203
657
5039
106171
14331
17687
119080

Ваш IP: 54.163.210.170
16-12-2017