В області розпочався місячник боротьби з американським білим метеликом, амброзією полинолистою та повитицею польовою Рекомендовані

Місячник триватиме з 27 липня по 27 серпня поточного року.

Про це видано розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації № 361-р від 25 липня 2017 року «Про місячник знищення американського білого метелика, амброзії полинолистої та повитиці польової».

Зазначеним розпорядженням головам райдержадміністрацій належить, а головам районних рад, міським та сільським головам – рекомендовано, зокрема, організувати роботу та вжити невідкладні заходи щодо локалізації та ліквідації вогнищ перелічених вище шкідників.

Довідково: Американський білий метелик – карантинний шкідник, який пошкоджує понад 300 видів плодових, декоративних, лісових та інших культур. Особливо сильно уражує шовковицю, клен, горіх, яблуню, грушу, сливу, вишню, черешню, тополю та ін. В умовах нашої країни перше покоління шкідника майже завжди розвивається на шовковицях і кленах, а друге - на горіхах, яблунях та інших рослинах.

 

 

Амброзія полинолиста — небезпечний карантинний бур’ян, поширений в Кіровоградській області, який завдає великої шкоди не лише сільському господарству, а й здоров’ю людини. 

 

 

 

Повитиця польова — однорічна рослина-паразит, яка, не маючи ні коренів, ні справжніх листків, кріпиться до рослини-господаря за допомогою спеціальних органів і живиться за її рахунок. Цей злісний бур'ян засмічує посіви багаторічних і однорічних трав, узбіччя доріг, невдоби, береги річок, городи, залізничні колії.

 

 

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1219469
Сьогодні
Цього місяця
Всього
4430
69609
1219469

Ваш IP: 54.87.61.215
21-05-2019