Відбувся семінар-навчання з питань впровадження системи НАССР Рекомендовані

З ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області відбувся семінар-навчання на тему: «Впровадження та застосування постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР)».

Захід відбувся за участі компанії МНС Груп – офіційного партнера компанії ТЮФ (Німеччина), які представляв генеральний директор Г.В.Мазур.

Учасниками заходу були керівники та спеціалісти управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, управлінь Держпродспоживслужби в містах і районах регіону та оператори ринку харчових продуктів, які повинні розробити та впровадити постійно діючі процедури, що базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках. Всього – 120 учасників.

Захід відкрив перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області А.В.Багрій, який відзначив, що НАССР є системним підходом, який охоплює всі аспекти безпечності харчових продуктів – від вирощування, збору врожаю, закупівлі сировини і до моменту використання кінцевим споживачем. Тобто НАССР переносить акценти з випробування кінцевого харчового продукту до використання превентивних методів забезпечення його безпечності під час виробництва і реалізації. Крім того було звернуто увагу на адміністративній відповідальності суб’єктів господарювання за невиконання вимог законодавства щодо впровадження системи НАССР.

 

 

Генеральний директор МНС Груп Г.В. Мазур розповів про основні принципи, концепції та критерії  впровадження системи безпечності харчових продуктів (НАССР) на потужностях, наголосивши на необхідності впровадження даної системи, адже саме від того, чи працюватиме вона на підприємстві, залежить успіх його діяльності в майбутньому. Було також обговорене питання міжнародних стандартів, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (IFC, BRS, GMP та ін.). Окрім того, особлива увага була приділена верифікації та валідації системи менеджменту харчової безпеки.

 

 

Учасників семінару привітала голова Кіровоградської райдержадміністрації А.І.Поліщук.

Посилання

Лічильник відвідувань

082223
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
396
324
1848
77947
8316
10138
82223

Ваш IP: 54.80.211.135
20-10-2017