Реалізація програми «Доступні ліки»: за два місяці проаналізовано більше 7 тисяч цін на лікарські засоби Рекомендовані

Працівниками сектору контролю за регульованими цінами Головного управлінння Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за травень-червень цього року опрацьовано інформацію від 49 аптечних закладів та проаналізовано більше 7 тисяч цін на лікарські засоби з питань дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення. Дану роботу сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби проводить в рамках моніторингу застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, що беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».

Під час аналізу інформації, отриманої від аптечних закладів, здійснюється контроль за правильністю застосування суб’єктами господарювання граничних оптово-відпускних цін, а також граничних оптових та роздрібних надбавок до цін на ліки, вартість яких підлягає відшкодуванню з бюджету.

За результатами цієї роботи Головним управлінням Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надано лист одному суб’єкту господарювання, що проводить оптову та роздрібну реалізацію лікарських засобів.

Таким чином, з метою забезпечення позитивного ефекту від впровадженого Урядом референтного ціноутворення та програми реімбурсації, Головне управління  Держпродспоживслужби в Кіровоградській області спрямовує свою роботу на запобігання порушень державної дисципліни цін на ліки, що у свою чергу дає населенню можливість придбавати лікарські засоби за доступними цінами.

Робота із зазначеного питання продовжується.

Посилання

Лічильник відвідувань

252938
Сьогодні
Цього місяця
Всього
633
29789
252938

Ваш IP: 54.156.86.61
17-03-2018