Реалізація програми «Доступні ліки»: за два місяці проаналізовано більше 7 тисяч цін на лікарські засоби Рекомендовані

Працівниками сектору контролю за регульованими цінами Головного управлінння Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за травень-червень цього року опрацьовано інформацію від 49 аптечних закладів та проаналізовано більше 7 тисяч цін на лікарські засоби з питань дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення. Дану роботу сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби проводить в рамках моніторингу застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, що беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».

Під час аналізу інформації, отриманої від аптечних закладів, здійснюється контроль за правильністю застосування суб’єктами господарювання граничних оптово-відпускних цін, а також граничних оптових та роздрібних надбавок до цін на ліки, вартість яких підлягає відшкодуванню з бюджету.

За результатами цієї роботи Головним управлінням Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надано лист одному суб’єкту господарювання, що проводить оптову та роздрібну реалізацію лікарських засобів.

Таким чином, з метою забезпечення позитивного ефекту від впровадженого Урядом референтного ціноутворення та програми реімбурсації, Головне управління  Держпродспоживслужби в Кіровоградській області спрямовує свою роботу на запобігання порушень державної дисципліни цін на ліки, що у свою чергу дає населенню можливість придбавати лікарські засоби за доступними цінами.

Робота із зазначеного питання продовжується.

Посилання

Лічильник відвідувань

119098
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
221
657
5057
106171
14349
17687
119098

Ваш IP: 54.163.210.170
16-12-2017