Реалізація програми «Доступні ліки»: за два місяці проаналізовано більше 7 тисяч цін на лікарські засоби Рекомендовані

Працівниками сектору контролю за регульованими цінами Головного управлінння Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за травень-червень цього року опрацьовано інформацію від 49 аптечних закладів та проаналізовано більше 7 тисяч цін на лікарські засоби з питань дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення. Дану роботу сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби проводить в рамках моніторингу застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, що беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».

Під час аналізу інформації, отриманої від аптечних закладів, здійснюється контроль за правильністю застосування суб’єктами господарювання граничних оптово-відпускних цін, а також граничних оптових та роздрібних надбавок до цін на ліки, вартість яких підлягає відшкодуванню з бюджету.

За результатами цієї роботи Головним управлінням Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надано лист одному суб’єкту господарювання, що проводить оптову та роздрібну реалізацію лікарських засобів.

Таким чином, з метою забезпечення позитивного ефекту від впровадженого Урядом референтного ціноутворення та програми реімбурсації, Головне управління  Держпродспоживслужби в Кіровоградській області спрямовує свою роботу на запобігання порушень державної дисципліни цін на ліки, що у свою чергу дає населенню можливість придбавати лікарські засоби за доступними цінами.

Робота із зазначеного питання продовжується.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

406992
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1139
18159
406992

Ваш IP: 54.224.60.122
15-07-2018