Фахівці ветеринарної медицини області відзначили своє професійне свято Рекомендовані

Урочистості відбулися в Бобринецькому районному Будинку культури.

Винуватців торжества привітали керівники району - голова районної державної адміністрації С.А.Шевченко та голова районної ради О.А.Гадемська.

Перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області А.В.Багрій, вітаючи колег, відзначив, що це свято, без перебільшення, можна назвати всенародним. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров'я людей. Керівник висловив упевненість, що фахівці ветеринарної медицини області й надалі з високою відповідальністю будуть виконувати поставлені завдання задля гарантування продовольчої безпеки населення, забезпечення благополучної епізоотичної ситуації, посилення конкурентоспроможності нашого сільського господарства та харчової галузі на світових ринках.

 

Dennara2
 

 За багаторічну сумлінну роботу кращі фахівці ветеринарної медицини до професійного свята нагороджені грамотою і подяками обласної державної адміністрації, подяками обласної ради, грамотами Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, відзнаками Бобринецької райдержадміністрації та Бобринецької міської ради. Ці нагороди були вручені під час урочистостей.

Святкового настрою присутнім додав концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності.

 

Dennara3

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

380908
Сьогодні
Цього місяця
Всього
141
31813
380908

Ваш IP: 54.224.235.183
25-06-2018