Щоб запобігти епідемічним ускладненням під час ярмаркових заходів

Як відомо, з нагоди державних свят - Дня Державного ПрапораУкраїни та Дня незалежності України в містах і районах області відбудуться продовольчі ярмарки.

З метою запобігання епідемічним ускладненням з гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь у зв’язку з проведенням ярмарків, а також враховуючи спекотну погоду, Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області рекомендує населенню утриматись від придбання продукції:
- без наявності супровідних документів, що підтверджують її походження, безпечність та якість;
- без дотримання відповідних умов (холодильного устаткування) для її зберігання і продажу;
- з порушенням цілісності упаковки та в забрудненій тарі, без етикеток (або аркушів-вкладишів), без наявності на етикетці маркування;
- із вичерпаними термінами придатності;
- продукції домашнього виготовлення;
- неклеймоване м’ясо сільськогосподарських тварин.
Керівництво області, враховуючи загострення епідемічної ситуації з гострих кишкових інфекцій серед населення, захворюваності на ботулізм, підтримало рекомендації Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області для суб’єктів господарювання не реалізувати готову рибну продукцію, особливо в’ялену, а також швидкопсувні продукти без холодильного обладнання. Однак звертаємося і до мешканців відповідально ставитися до свого здоров’я, купуючи продукти харчування.
Нагадуємо, що відповідальність за порушення чинного законодавства під час проведення ярмаркових заходів покладається на суб’єктів господарювання.
 
Бажаємо всім ярмаркування лише з користю для здоров’я!

 

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

380910
Сьогодні
Цього місяця
Всього
143
31815
380910

Ваш IP: 54.224.235.183
25-06-2018