В Головному управлінні Держпродспоживслужби Кіровоградської області відбувся семінар з питань впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР Рекомендовані

За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області 29 вересня 2017 року відбувся семінар з питань впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР, в якому взяли участь начальники районних та міських управлінь Держпродспоживслужби, представники переробних підприємств та уповноважені лікарі.

Перший заступник начальника Головного управління Багрій Андрій Вікторович, звернувшись до учасників семінару, підкреслив важливість прийняття Закону ″Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів″, основні положення якого покладають значну відповідальність за виробництво безпечної продукції на виробників та передбачають розроблення, введення в дію та застосування постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних чинників та контролю у критичних точках.

 

3

 

Практичні рекомендації щодо розробки та впровадження систем, заснованих на принципах НАССР надала міжнародний аудитор, технічний експерт Остапюк Марія Петрівна.

 

2

 

Були розглянуті питання, які в даний час актуальні як для державних інспекторів, так і для операторів ринку, а саме:

- державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти;

- важливі законодавчі акти у сфері безпечності харчових продуктів. Перехід на європейську модель контролю якості та безпечності харчових продуктів;

- особливості системи НАССР, які мають врахувати оператори ринку при її впровадженні;

- стадії та етапи впровадження системи НАССР;

- програми передумов для виробництва безпечної продукції та інші.

Виробники та державні інспектори отримали змістовні відповіді на всі поставлені запитання та висловили вдячність та побажання і надалі проводити подібні семінари-навчання.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

975836
Сьогодні
Цього місяця
Всього
531
41944
975836

Ваш IP: 34.203.28.212
17-02-2019