Держпродспоживслужба області фіксує порушення температурного режиму в закладах освіти та охорони здоров’я Рекомендовані

З початком холодів фахівці розпочали моніторинг дотримання теплового режиму в закладах освіти, охорони здоров’я та соціальної сфери області. Ця робота триватиме до настання стійкого тепла навесні наступного року.

За оперативною інформацією міських, районних управлінь та відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області станом на 20 жовтня 2017 року опалювальний сезон не розпочато у 66 дошкільних навчальних закладах. З них 33 – у м. Кропивницькому, 3 – у м. Олександрії – (ремонтували теплотрасу), 15 - у м. Світловодську, 7 – у Бобринецькому та 8 у Долинському районах.

Крім того у 30 дошкільних навчальних закладах у м. Кропивницькому і трьох ДНЗ у м. Олександрії були зареєстровані порушення теплового режиму. Температуру повітря в приміщеннях працівники дитсадків підтримували з допомогою електрообігрівачів.

Без опалення в області залишалися 143 загальноосвітні навчальні заклади, серед них: 38 – у м. Кропивницькому (тривали канікули), 1 - в м. Олександрії, 10 – у м. Світловодську, 13 – у Бобринецькому районі, 21 – в Долинському, 21 – в Новомиргородському – (канікули), 24 – в Олександрівському (канікули), 1 – в Олександрійському, 2 – в Онуфріївському, 12 – в Устинівському районах – (канікули).

Не опалювалися також 11 професійно-технічних закладів (6 - у м. Кропивницькому, по одному – в містах Світловодську та Знам’янці, Долинському, Олександрівському та Олександрійський районах) і 11 вищих навчальних закладів (9 - м. Кропивницькому та по одному в містах Олександрії та Світловодську). Недотримання температури в світловодських ПТУ №5 і коледжі підтверджено результатами лабораторних вимірів.

Без тепла залишалися 34 лікувально-профілактичні заклади.

Наразі ситуація з подачею тепла дещо змінилася. Вчора розпочався опалювальний сезон у частині м. Світловодська. Основними причинами порушення температурного режиму є відсутність централізованого опалення в м.Кропивницькому та частині Світловодська та ремонтні роботи систем опалення.

Про ситуацію з теплопостачанням в області проінформовані обласна державна адміністрація, органи місцевої виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

564972
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1786
66383
564972

Ваш IP: 54.158.199.217
25-09-2018