Триває підготовка до розгляду на сесії Кіровоградської обласної ради виконання протирадонової програми Рекомендовані

На розгляд п’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання, яка відбудеться 10 листопада 2017 року, виноситься питання «Про стан виконання Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2014-2018 роки».

У розгляді вказаного питання на засіданнях постійної комісії ради з питань промисловості, підприємництва та розвитку інфраструктури та постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики взяв участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області І.Р.Бойчук. Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області є одним із виконавців цієї програми.

Присутні на засіданнях висловили стурбованість високими рівнями вмісту радону в повітрі навчальних закладів і у воді джерел нецентралізованого водопостачання (зокрема, артезіанських свердловин) і зійшлися на тому, що виконання передбачених програмою протирадонових заходів потребує активізації. Адже від цього залежатиме зниження негативного впливу радону на здоров’я мешканців нашої області, в першу чергу – на дітей.

Перелік будівель навчальних закладів області, які потребують негайного якісного виконання протирадонових заходів за результатами вимірювань середньорічної еквівалентної рівноважної об’ємної активності (ЕРОА) радону-222 (222Rn) можна переглянути на нашому сайті, перейшовши за посиланням.

З результатами проведених у 2013 і 2014 роках лабораторних досліджень зразків води з розподільчої мережі водогонів населених пунктів області, джерелами яких є артезіанські свердловини, можна ознайомитися на нашому сайті, перейшовши за цим посиланням.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

564899
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1713
66310
564899

Ваш IP: 54.158.199.217
25-09-2018