16 осіб, які контактували з хворою коровою, ризикували захворіти на сказ Рекомендовані

У кінці жовтня в особистому підсобному господарстві у с.Сабатинівці Благовіщенського району захворіла, а за кілька днів загинула корова.

Після підтвердження діагнозу сказ у Кіровоградській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини була проведена дезінфекція господарського приміщення, де, крім загиблої корови, утримувалася й інша худоба, цим тваринам провели вимушену вакцинацію. Також проведено подвірні обходи в селі для звірки щеплених тварин.

Коло контактних з цією твариною налічує 16 осіб – господарі, ветеринарні фахівці, односельці, а також мешканець Одеської області. Усім їм належало звернутися до центральної районної лікарні щодо визначення ступеня ризику інфікування збудником сказу і необхідності проведення курсу профілактичних щеплень.

Довідково: З початку року в Кіровоградській області зафіксовано 37 випадків захворювань на сказ серед тварин: 5 випадків - у собак, 6 – у великої рогатої худоби, 2 – у дрібної рогатої худоби, 12 - у котів та 12 випадків зараження лисиць.

Ситуація щодо сказу тварин характеризується як складна, але контрольована завдяки заходам, спрямованим на недопущення захворювання тварин. Держпродспоживслужба області приділяє особливу увагу профілактиці і ліквідації захворювання тварин на сказ у населених пунктах.

Детальніше прочитати про це небезпечне, спільне для людей і тварин, захворювання можна на нашому сайті, перейшовши за посиланням.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

564912
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1726
66323
564912

Ваш IP: 54.158.199.217
25-09-2018