Участь у «Дні відкритих дверей» у ЦНАПі в Кропивницькому Рекомендовані

В.о.начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області А.В.Багрій взяв участь у традиційному «Дні відкритих дверей» у ЦНАПі м. Кропивницького.

Відвідувачі Центру 23 листопада з 9 до 12-ї години мали можливість отримати консультації з питань отримання адміністративних послуг, у тому числі з видачі документів дозвільного характеру, безпосередньо від керівників суб'єктів надання адміністративних послуг.

 

фото2

 

Із мешканцями міста спілкувалися також керівники Управління Держпраці у Кіровоградській області, Управління ДСНС України у Кіровоградській області, Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області, Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, відділу забезпечення безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області, Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, обласного управління лісового та мисливського господарства.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

406958
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1105
18125
406958

Ваш IP: 54.224.60.122
15-07-2018