Отруїлися лисичками Рекомендовані

Першого дня зими дві жительки Долинського району були госпіталізовані до центральної районної лікарні з отруєнням лисичками.

Їхній стан лікарі визначили як середньої важкості, а діагноз встановили - отруєння солями важких металів внаслідок вживання грибів.

Мати з дочкою, 58 і 38 років, назбирали грибів у селі Боковому, де живуть, у лісосмузі. Двічі їх проварили, а потім посмажили. Наступного дня після вживання грибної страви в обох з’явилися симптоми отруєння, а ще через день вони змушені були звернутися за медичною допомогою.

Це сталося, швидше за все, тому, що лисички, які вважаються умовно їстівними грибами, виросли в екологічно забрудненому місці. У таких випадках вони адсорбують хімічні добрива, солі важких металів або інші токсичні елементи.

З огляду на те, що кінець осені видався теплим і вологим, сприятливим для росту грибів, та й початок календарної зими явно не збігається із зимою кліматичною, Держпродспоживслужба області звертається до населення з рекомендацією відмовитися від вживання дикорослих грибів заради збереження свого здоров’я.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

658592
Сьогодні
Цього місяця
Всього
4653
75783
658592

Ваш IP: 54.198.55.167
19-10-2018