Ще один випадок отруєння лисичками в Долинському районі Рекомендовані

4 грудня до Долинської центральної лікарні була доставлена 50-річна мешканка села Бокового і в стані середньої важкості госпіталізована до терапевтичного відділення з діагнозом отруєння грибами.

Як з’ясувалося, чоловік постраждалої збирав лисички і синьоніжки в тій же лісосмузі в селі, що й односельчанки, які, отруївшись грибами, були госпіталізовані в ЦРЛ у перший день зими (про це повідомлялося на нашому сайті 4 грудня).

Причому назбирав з розмахом - дружина законсервувала 8 трилітрових банок грибів, сім’я два дні ласувала й смаженими дарами природи. Та син і чоловік постраждалої після цього почуваються нормально, а вона двічі зверталася до Долинського підрозділу «Центру екстреної медичної допомогти в Кіровоградській області», проте від пропозиції про госпіталізацію відмовлялася. Зрештою стала почуватися гірше і була доставлена до лікарні.

Держпродспоживслужба інформує: навіть ті гриби, що вважаються умовно їстівними, можуть спричинити отруєння, наслідки якого дорого обійдуться для здоров’я людини. Тому краще утриматися від їх вживання.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2148889
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1096
16101
2148889

Ваш IP: 54.236.59.154
08-08-2020