Держпродспоживслужба Кіровоградщини підбила підсумки роботи за друге півріччя поточного року Рекомендовані

Під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області І.Р.Бойчука відбулося засідання колегії Головного управління за результатами діяльності в другій половині 2017 року.

Про підсумки роботи структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за друге півріччя 2017 року та завдання на перше півріччя 2018 року проінформували начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Ю.В.Травкін; начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Т.В.Лапицька; в.о. заступника начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Г.В.Сабадаш; в.о. начальника управління захисту споживачів Головного управління В.О.Сухопарова.

kolleg 3

Про виконання заходів бюджетної програми на 2017 рік за КПКВК 2809040 “Проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду)” присутніх поінформувала начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління О.М.Черненко.

Про підсумки планової перевірки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Державною регуляторною службою України щодо додержання вимог Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” за період з 02 січня по 30 листопада 2017 року присутнім повідомив провідний юрисконсульт відділу правового забезпечення Головного управління О.М.Сосонський.

З інформацією про стан роботи структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області із зверненнями громадян присутніх ознайомила головний спеціаліст сектору розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Л.В.Демчук.

Перед присутніми також виступили в.о. начальника управління роботи з персоналом Головного управління О.Ю.Кіріченко щодо стану виконавської дисципліни при оформленні документації з кадрових питань та завідувач сектору внутрішнього аудиту Головного управління В.І.Січкар щодо запобігання корупційним правопорушенням.

З обговорених питань прийняті рішення.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

916641
Сьогодні
Цього місяця
Всього
74
48613
916641

Ваш IP: 34.224.102.60
24-01-2019