За порушення законодавства про рекламу в другому півріччі 2017 року прийнято 32 рішення про накладення штрафів Рекомендовані

Посадові особи управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області здійснюють щоденний моніторинг об’єктів зовнішньої реклами щодо захисту прав споживачів.

У ході проведення перевірок рекламоносіїв на дотримання вимог чинного законодавства про рекламу впродовж другого півріччя минулого року перевірено 326 рекламоносіїв, з яких: 246 - об’єкти зовнішньої реклами, 14 – реклама на телебаченні та радіо, 66 - у засобах масової інформації. Виявлено 37 порушень Закону України «Про рекламу» та складено 37 протоколів за фактами розміщення внутрішньої та зовнішньої реклами алкоголю, знижок, акцій та гастролей з порушеннями.

Порушень допустилися: ФОП Чабаненко Л.Г. (м. Кропивницький), розмістивши на будівлі рекламу про знижки без зазначення дат; ТОВ «Довіра Аутдор» та ТОВ Алькор-М», ФОП Дитинюк Д.Л. (м. Олександрія) при розміщенні реклами про акції без зазначення дат відповідно на біл-борді та біля магазину; ФОП Теличенко В.В. (смт Знам’янка друга, м. Знам’янка) при розміщенні реклами алкоголю.

Прийнято 32 рішення про накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу на загальну суму 30,560 тис.грн, з яких виконано в добровільному порядку та сплачено до Державного бюджету України 20,180 тис.грн.

Наприклад, за порушення реклами щодо знижок та акцій, розміщених без дат початку та закінчення по 1700 грн сплачено: ФОП Чабаненко Л.Г. магазин «Київські ювеліри», ФОП Великоіван О.О. магазин «Червоний Маркет», ФОП Тишковський В.В. магазин «Українські ковбаси», ФОП Круліковська О.А. магазин «Хрещатик». За це ж порушення ФОП Кальянов Д.В. магазин «Українські ковбаси» сплатив 250 грн, а ФОП Бродська А.О. - 437 грн. ФОП Теличенко В.В. сплачено 1700 грн за рекламу алкоголю, розміщену на засобах зовнішньої реклами.

Матеріали по решті справ за порушення вимог Закону України «Про рекламу» знаходяться на розгляді та контролі управління захисту споживачів. До відділу правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області передано 5 справ щодо стягнення штрафів у судовому порядку.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

829538
Сьогодні
Цього місяця
Всього
899
38362
829538

Ваш IP: 18.212.93.234
15-12-2018