Порушення в організації дитячого харчування в дошкільних навчальних закладах і школах мають бути усунені Рекомендовані

Про це йшлося на семінарі - нараді на базі Маловисківської школи - інтернату з керівниками дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів району та їх медичним персоналом.

Перед присутніми виступили в.о. заступника начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Г.В.Сабадаш та начальник Маловисківського районного управління Головного управління О.П.Коваленко.

Було відзначено, що відповідно до наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 02 жовтня 2017 року №756 «Про перевірку організації харчування вихованців, учнів, дотримання вимог санітарного законодавства в навчальних закладах області» у Маловисківському районі також було проведено обстеження навчальних закладів, у ході яких виявлено ряд порушень. Серед них – недотримання вимог щодо ведення документації, порушення термінів проходження працівниками харчоблоків профілактичних медичних оглядів, застосування пластмасового посуду багаторазового використання.

Фахівці держпродспоживслужби наголосили на необхідності неухильно дотримуватись вимог законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про інфекційні захворювання», інструкції з організації харчування в навчальних закладах та інших нормативних документів. Адже від цього залежить здоров’я школярів.

Захід був ініційований відділом освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державної адміністрації з метою підвищення обізнаності аудиторії про ризики, що могли би сприяти виникненню харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій, погіршенню умов перебування, навчання, харчування дітей, а також про шляхи усунення таких ризиків та подальшого сприяння повноцінному розвитку дітей.

Посилання

Лічильник відвідувань

169159
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
57
7118
7729
151722
35519
28891
169159

Ваш IP: 54.227.6.156
24-01-2018