Про організацію літнього оздоровлення дітей слід подбати завчасно Рекомендовані

Фахівці Кіровоградського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області взяли участь у нараді керівників навчальних закладів району з питань підбиття підсумків оздоровчої кампанії 2017 року та підготовки до сезону оздоровлення-2018, організації харчування дітей у закладах освіти.

На семінарі були обговорені проблемні питання минулорічної оздоровчої кампанії та роз’яснені вимоги санітарного законодавства з метою запобігання епідемічним ускладненням під час відпочинку та оздоровлення дітей цього року.

Торік у Кіровоградському районі функціонувало 30 пришкільних таборів відпочинку дітей з денним перебуванням. Упродовж оздоровчої кампанії-2017 в районі оздоровились 1950 дітей. У ході оздоровчої кампанії управління Держпродспоживслужби в Кіровоградському районі провело 30 комісійних обстежень. Разом з тим виявлені під час обстеження пришкільних таборів відпочинку дітей з денним перебуванням порушення стосувались невідповідності якості питної води вимогам санітарних норм та правил за санітарно-хімічними та санітарно-мікробілогічними показниками. Проблема забезпечення закладів оздоровлення питною водою належної якості вирішувалась органами місцевого самоврядування за рахунок придбання фасованої негазованої води промислового виробництва. Спалахів харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій зареєстровано не було.

Начальник Кіровоградського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області В.П.Заброда наголосив на неухильному дотриманні вимог санітарного законодавства, покращеннї матеріально-технічної бази освітніх закладів, забезпеченні їх доброякісною питною водою, на проведенні дезінфекції, дезінсекції та дератизації, безперебійному постачанні якісних та безпечних харчових продуктів і продовольчої сировини тощо.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

831476
Сьогодні
Цього місяця
Всього
656
40300
831476

Ваш IP: 54.226.36.60
16-12-2018