Ускладнена епізоотична ситуація вимагає адекватного спільного реагування Рекомендовані

З ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області відбувся спільний захід з обласним управлінням лісового та мисливського господарства для користувачів мисливських угідь.

Необхідність проведення наради-семінару була продиктована ускладненням епізоотичної ситуації в області, що пов’язано із збільшенням випадків сказу серед тварин, реєстрацію наприкінці минулого і на початку нинішнього років випадків африканської чуми свиней в дикій фауні, а цього року – з виявленням трихінельозу у червоних лисиць, відстріляних з метою моніторингу циркуляції захворювання в мисливських угіддях Компаніївського району.

 

ЛIС 03

Занепокоєння фахівців ветеринарної медицини викликає і загострення ситуації зі сказом серед тварин. Про це говорив начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ю.В.Травкін. Він акцентував увагу присутніх на питаннях депопуляції дикого кабана і червоної лисиці в нашій області, що зменшить ризик поширення африканської чуми свиней і трихінельозу в дикій фауні, а відтак – і на домашніх тварин, на дотриманні заходів особистої безпеки, що в контексті трихінельозу і сказу убезпечить людей від зараження.

 ЛIС 05

Практичну частину заходу провів завідувач науково-дослідного паразитологічного відділу Державного НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи лікар ветеринарної медицини – паразитолог, старший науковий співробітник, кандидат ветеринарних наук О.П.Литвиненко. Він поінформував аудиторію про збудники, шляхи поширення та заходи профілактики таких небезпечних паразитарних захворювань як трихінельоз, спарганоз, ехінококоз тощо.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

916706
Сьогодні
Цього місяця
Всього
139
48678
916706

Ваш IP: 34.224.102.60
24-01-2019