Триває призупинення навчально-вихованого процесу в навчальних закладах області через високий рівень захворюваності на грип та ГРІ учнів і вихованців Рекомендовані

Станом на 26.02.2018 у зв’язку з відсутністю 20% і більше учнів та вихованців від загальної їх кількості з причини захворювання на грип та ГРІ в навчальних закладах області продовжуються обмежувальні протиепідемічні заходи

Навчально-виховний процес призупинено в 11 загальноосвітніх навчальних закладів та в одному дошкільному навчальному закладі області.

У м. Кропивницькому: в НВО № 1, ЗОШ № 7, ЗОШ № 12, НВО № 33, НВО «Мрія».

У Знам'янському районі: в філії «Диківська ЗШ І-ІІ ст» ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка»; філії Казарнянська ЗШ І-ІІ ст. ОНЗ «Трепівська ЗШ І-ІІІ ст.»; ДДЗ «Барвінок» Мошоринської сільської ради.

В Онуфріївському районі: у Зибківській ЗШ І-ІІІ ст.; Василівській ЗШ І-ІІІ ст.

У Новгородківському районі: в Білозернівській філії КЗ «Новгородківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».

За інформаціями керівників відділів освіти та навчальних закладів з 27.02.2018 планується призупинити навчально-виховний процес в усіх навчальних закладах Голованівського району, у ЗШ №16 та ЗШ №17 м. Кропивницького та в ОНЗ Петрівський НВК І-ІІІ ст. Знам'янського району.

При збільшенні захворюваності на ГРІ серед дітей в організованих колективах кількість закладів, де буде призупинено навчально-виховний процес, може змінюватися.

Враховуючи зниження температури повітря, Держпродспоживслужба звертається до керівників дошкільних навчальних закладів з нагадуванням, що прогулянки на вулиці з дітьми дозволяється проводити при температурі повітря не нижче - 16 °С.

А також при зниженні температури повітря до мінус 20°C при швидкості руху повітря більше 5 м/с і при підвищенні вологості вище 80% необхідно призупиняти навчально-виховний процес для учнів початкових класів та при температурі повітря до мінус 24 °C - для учнів 5 - 12 класів.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

916601
Сьогодні
Цього місяця
Всього
34
48573
916601

Ваш IP: 34.224.102.60
24-01-2019