Вісім вихованців Бобринецького ДНЗ «Сонечко» з симптомами гострої кишкової інфекції госпіталізовані до центральної районної лікарні Рекомендовані

Серед хворих – двоє дітей з ясельної групи та шестеро з молодшої. До інфекційного відділення центральної районної лікарні вони були госпіталізовані протягом 15 – 18 березня.

Попередній діагноз – гострий гастроентерит, клінічні прояви захворювання в деяких дітей схожі на ознаки ротавірусної інфекції. Стан дітей середнього ступеня тяжкості.

Для встановлення причин і умов виникнення випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію 19.03.2018 фахівцями Бобринецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (санітарного та ветеринарного напрямків) проведено санітарно-епідеміологічне обстеження дошкільного навчального закладу та позаплановий захід у формі перевірки харчоблоку з використанням засобів відеофіксації. Проведено обстеження контактних осіб (персоналу ДНЗ, дітей, контактних), відбір та дослідження змивів, питної води, добових проб готових страв. Відібрані зразки доставлені для дослідження в Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України, аналізи в роботі.

З 19.03.2018 в дитсадку призупинено навчально-виховний процес до завершення проведення необхідних протиепідемічних, профілактичних заходів. Протиепідемічні та профілактичні заходи з локалізації та ліквідації спалаху продовжуються.

Заплановано проведення засідання Бобринецької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Ситуaція пеpебувaє нa кoнтpoлі Гoлoвнoгo упpaвління Деpжпpoдспoживслужби в Кіpoвoгpaдській oблaсті.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

4204053
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1036
8746
4204053

Ваш IP: 44.200.117.166
30-09-2023