За результатами вжитих Держпродспоживслужбою області заходів контролю зменшено тариф на послуги з утримання будинків Рекомендовані

У квітні 2018 року сектором контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області проведено позаплановий захід державного контролю в Новоукраїнському житлово-комунальному підприємстві з питання виконання вимог припису щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін. У свою чергу припис був виданий за результатами перевірки колективного звернення мешканців міста щодо, на їхню думку, завищеного тарифу.

Cуб’єктом господарювання на виконання вимог припису скориговано розрахунок вартості послуги освітлення під’їздів, включеної до складу тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та направлено до виконкому Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області для встановлення відповідно до повноважень, визначених у підпункті 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Органом місцевого самоврядування прийнято рішення, відповідно до якого зменшено вартість послуги з освітлення місць загального користування з 0,50 грн. до 0,41 грн. з 1 січня 2018 року. Внаслідок цього попереджено обрахування споживачів у розрахунку на рік у сумі 11 тис. грн. та необгрунтоване фінансування субсидій з бюджету в розмірі 10,5 тис. грн.

За результатами вжитих заходів проінформовано заявників.

Мобільні додатки

 

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1057750
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1188
52579
1057750

Ваш IP: 34.228.55.57
23-03-2019