Держпродспоживслужба області: необхідно грамотно застосовувати пестициди – щоб захистити майбутній врожай і не завдати шкоди ні всьому живому, ні довкіллю Рекомендовані

В області почався період захисту сільськогосподарських культур – і до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області стали надходити звернення мешканців щодо погіршення самопочуття, завдання шкоди бджолам внаслідок застосування господарниками агрохімікатів тощо.

Щороку звернень такого змісту надходить понад 20, вони детально розглядаються фахівцями управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління. У ході розгляду звернень подекуди підтверджується недотримання правил під час застосування засобів захисту рослин, з порушниками проводиться відповідна роз’яснювальна робота. Слід зазначити, що, хоч заявники і скаржаться на погіршення самопочуття через, на їхню думку, обробки посівів зазначеними засобами, та за медичною допомогою не звертаються, тому пов’язати ці випадки між собою не видається можливим.

Наголошуючи на необхідності безпечного застосування пестицидів та агрохімікатів, фахівці зазначених управлінь підготували рекомендації, з якими можна ознайомитися на нашому сайті. Тут йдеться про фітосанітарні аспекти питання, а тут – про профілактику отруєнь.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

831435
Сьогодні
Цього місяця
Всього
615
40259
831435

Ваш IP: 54.226.36.60
16-12-2018