Версія для друку

Фахівці Держпродспоживслужби області взяли участь у форумі «Український індустріальний день» Рекомендовані

У Кропивницькому триває регіональний форум «Український індустріальний день: промисловість Кіровоградщини – потенціал та перспективи розвитку», який проходить в рамках Українського індустріального тижня протягом 4 – 8 червня.

Організатори заходу – обласна державна адміністрація, регіональна торгово-промислова палата, Агенція регіонального розвитку області.

Метою форуму є налагодження конструктивного діалогу між бізнесом і владою щодо формування та реалізації ефективної промислової політики, презентація потенціалу області в сфері індустріального розвитку та пошук можливостей налагодження співпраці з європейськими партнерами.

Перед учасниками засідання тематичної секції «Ефективний розвиток підприємств харчової і переробної промисловості – запорука економічного зростання області» виступила заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – начальник відділу державного контролю Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області С.В. Яніцька. Доповідач зупинилася на впровадженні на підприємствах систем безпечності харчових продуктів, заснованих на принципах HACCP, а також на новаціях законодавства про державний контроль.