Питання поводження з побічними продуктами тваринного походження регулюються відповідним законом Рекомендовані

До відома операторів ринку, які здійснюють діяльність, пов’язану з утворенням, збиранням, перевезенням, зберіганням, обробленням, переробкою, утилізацією, видаленням побічних продуктів тваринного походження, не призначених або визнаних непридатними для споживання людиною.

Інформуємо, що вже понад два роки як набрав чинності - 9 травня 2016 року - Закон України "Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною" Цей Закон визначає організаційні та правові засади діяльності фізичних та юридичних осіб, пов’язаної з утворенням, збиранням, перевезенням, зберіганням, обробленням, переробкою, утилізацією, видаленням побічних продуктів тваринного походження, не призначених або визнаних непридатними для споживання людиною, продуктів оброблення, переробки побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною.

Закон розроблений з метою забезпечення гармонізації вітчизняного законодавства в сфері поводження з відходами тваринного походження до вимог міжнародного законодавства. Головною його метою є визначення основних принципів, пріоритетів та ключових завдань формування збалансованої державної політики в сфері поводження з побічними продуктами тваринного походження, визначення основних вимог для зменшення ризиків для здоров’я людей і тварин, які становлять побічні продукти тваринного походження, на різних етапах – від утворення та збору до використання, утилізації або видалення таких продуктів.

Детальніше з вимогами цього закону та інформацією про відповідальність за його порушення можна ознайомитися, перейшовши за цим посиланням.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

975620
Сьогодні
Цього місяця
Всього
315
41728
975620

Ваш IP: 34.203.28.212
17-02-2019