Триває проведення семінарів на антикорупційну тематику Рекомендовані

На виконання Антикорупційної програми Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на 2018 рік, відповідно до плану заходів з питань запобігання корупції в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області на поточний рік для працівників територіальних органів Головного управління, які здійснюють державний нагляд (контроль), проводиться серія семінарів-навчань.

Відповідно до затвердженого плану-графіка сектором з питань запобігання корупції Головного управління такі семінари вже проведено в Кіровоградському районному управлінні (на фото), а також Голованівському районному управлінні та Благовіщенському районному відділі.

antik1

 

У ході проведення заходу детально роз’яснюються вимоги щодо дотримання обмежень, передбачених Законом України «Про запобігання корупції» під час здійснення посадовими особами територіальних органів Головного управління своїх функціональних обов’язків.

Протягом червня заплановано проведення семінарів-нарад з даною категорією посадових осіб в 11 територіальних органах Головного управління. Згідно з планом, зазначеною роботою будуть охоплені всі міські та районні структурні підрозділи.

 

Мобільні додатки

 

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1057745
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1183
52574
1057745

Ваш IP: 34.228.55.57
23-03-2019