Відбулася нарада спеціалістів управління фітосанітарної безпеки Рекомендовані

На порядок денний було винесено ряд актуальних питань діяльності управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області. Захід відкрив начальник Головного управління І.Р. Бойчук.

IMG 3 копия

З презентацією щодо ознак пошкодження дерев’яного пакувального матеріалу особливо небезпечними шкідниками Anoplophora chinensis Forst - вусачем китайським, Anoplophora glabripennis Motsh - вусачем азіатським, Bursaphelenchus xylophilus (Steiner et Buhrer) Nickle - сосновою стовбуровою нематодою та Sinoxylon conigerum Gerst - каптурником зубчастим виступила начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Т.В. Лапицька.

IMG 2 копия

Учасники зібрання ознайомилися також зі слайдами та відеороликом на тему фальсифікату пестицидів та наслідків їх застосування для людей і рослин, з використанням слайдів розглянули питання про вільні ділянки та інші.

Заключною частиною наради стало підведення підсумків роботи управління фітосанітарної безпеки за другий квартал поточного року та планування роботи на наступний квартал.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

975840
Сьогодні
Цього місяця
Всього
535
41948
975840

Ваш IP: 34.203.28.212
17-02-2019