Можлива причина загибелі риби в Компаніївському районі – нестача кисню Рекомендовані

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області повідомляє, що 5 вересня спеціалісти Компаніївської районної державної лікарні ветеринарної медицини в присутності Мар’ївського сільського голови провели розслідування випадку загибелі риби у водоймі, що знаходиться на балансі Мар’ївської сільської ради Компаніївського району. З’ясовано можливу причину загибелі риби – нестача кисню.

Дно ставка, площа якого 3,6 га, замулене від 0,5 м до 1 м, товща води – 0,3 м, під греблею – 0,5 м. У водойми відсутні природні підземні джерела постачання води, тож вода зі ставка поступово випаровується. Рівень води біля берега зменшився більше ніж на 2 м. Вода має червоно-рудий колір, з неприємним запахом.

Випадки загибелі риби в цій водоймі зафіксовали в травні поточного року. Тоді ж було проведено аналіз води в ТОВ «Український лабораторний центр екологічних досліджень. Дослідна лабораторія», за результатами якого виявлено перевищення показників жорсткості, кальцію, магнію, сульфат-іонів, сухого залишку.

4 вересня Мар’ївською сільською радою з залученням громадськості проведено очищення водойми від загиблої риби, вивезення та захоронення на сміттєзвалищі с. Мар’ївка.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2548840
Сьогодні
Цього місяця
Всього
2517
2517
2548840

Ваш IP: 3.236.175.108
01-03-2021