Держпродспоживслужба області: ситуація з захворюваністю на африканську чуму свиней - під контролем Рекомендовані

У зв’язку зі складною епізоотичною ситуацією в сусідніх регіонах через реєстрацію випадків африканської чуми свиней (АЧС) Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вживає заходів щодо недопущення занесення і поширення цього захворювання.

За участю Держпродспоживслужби області проведено комісійні обстеження 133 свинарських господарств на предмет дотримання вимог чинного законодавства. Спеціалісти Держпродспоживслужби області виявили порушення роботи господарств у закритому режимі, основні з яких: відсутність належної роботи санітарно-пропускного режиму при вході-в’їзді до господарств, доступ сторонніх осіб; відсутність або незабезпечення функціонування дезбар’єрів, дезкилимків; порушення в сфері утилізації відходів тваринного походження; відсутність обліку надходження, застосування та списання лікарських препаратів, у тому числі біопрепаратів, відсутність обладнання для їх зберігання.

Керівники свиногосподарств отримали рекомендації щодо усунення порушень та забезпечення належного рівня біобезпеки, а потім відзвітували про їх усунення на засіданнях державних надзвичайних протиепізоотичних комісій (ДНПК), що відбулися в районах.

Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби області.

Довідково. На сьогодні в Україні зареєстровано 47 неблагополучних пунктів по АЧС в 9 областях (Одеській – 14 пунктів, Херсонській - 8, Донецькій - 5, Київській - 6, Полтавській - 4, Сумській - 3, Черкаській - 3, Миколаївській - 3 та Рівненській – 1).

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1219444
Сьогодні
Цього місяця
Всього
4405
69584
1219444

Ваш IP: 54.87.61.215
21-05-2019