Гостре харчове отруєння постраждалі жителі м. Кропивницького пов’язують з відвідуванням закладу громадського харчування Рекомендовані

Минулого тижня до лікарні з симптомами гострої кишкової інфекції звернулись 7 мешканців м. Кропивницького. Вони не знайомі один з одним, не перебували в одній компанії, споживали різні страви, своє захворювання пов’язують з відвідуванням закладу громадського харчування – кафе «Смачні традиції».

У зв’язку з цим спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області для встановлення причин і умов виникнення випадків гострої кишкової інфекції у мешканців м. Кропивницького, факторів передачі інфекції, визначення меж осередку та вжиття заходів розпочали епідеміологічне розслідування та позапланове інспектування закладу громадського харчування – кафе «Смачні традиції» з проведенням лабораторних досліджень.

До встановлення причин виникнення випадків гострої кишкової інфекції рішенням Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області з 22 жовтня 2018 року тимчасово призупинена робота закладу.

Наразі лабораторні дослідження тривають, висновки щодо причетності закладу громадського харчування – кафе «Смачні традиції» до виникнення випадків гострої кишкової інфекції у мешканців міста будуть зроблені згодом.

Ситуація залишається на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

916717
Сьогодні
Цього місяця
Всього
150
48689
916717

Ваш IP: 34.224.102.60
24-01-2019