Спростування повідомлення щодо експорту продукції на інформаційному порталі Рекомендовані

2 листопада 2018 року на інформаційному порталі «Mandarin-News» розміщене повідомлення «Виробник з Кіровоградщини експортує продукти з кишковою паличкою». Викладена в повідомленні інформація частково не відповідає дійсності.

Для здійснення експорту продукції, в тому числі шроту соєвого, виробник досліджує її на показники, які вимагає країна – імпортер. Після цього отримує ветеринарний документ, який дозволяє експорт.

Дійсно, в зразках соєвого кормового шроту, який призначався для експорту і надійшов на дослідження від ТОВ «Транзпостач» до Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, виявлено кишкову паличку. Виробнику шроту були направлені протоколи лабораторних досліджень з висновком про невідповідність продукції, яка мала направлятися на експорт. Також виробника було зобов’язано усунути зазначену невідповідність.

За інформацією керівника ТОВ «Транзпостач» партія соєвого шроту, про яку йдеться, пройшла повторну переробку. Після цього були повторно відібрані зразки від партії шроту і направлені для повторного дослідження. За результатами буде прийнято рішення щодо поводження з даною продукцією.

Дана ситуація ніяким чином не повязана з іншими підприємствами, згаданими в публікації. Більше того, деякі з них взагалі не екпортують шрот.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області звертається до представників засобів масової інформації з проханням розміщати лише перевірену, достовірну інформацію, щоб не вводити в оману читачів, користувачів Інтернету і не шкодити репутації своїй, виробників та служб, які згадуються.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1139929
Сьогодні
Цього місяця
Всього
659
59434
1139929

Ваш IP: 52.200.130.163
26-04-2019