8 листопада - Всесвітній день якості! Рекомендовані

Якість нашого життя визначається безліччю факторів. Серед довгого списку важливих позицій істотне значення займає і якість тих товарів і послуг, якими ми користуємося щодня або час від часу. Ні для кого не секрет, що від якості продукції залежить не лише рівень комфорту споживачів, а й їхнє здоров’я та безпека.

Кожен з нас майже щодня стає покупцем. А як часто нам доводилося стикатися або чути про неякісність того чи іншого товару або послуги? І що ж робити, якщо ми не впевнені в якості придбаного нами товару? В такому випадку варто звернутися до компетентного органу, що контролює якість продовольчої та непродовольчої продукції, послуг, які надаються споживачам. Таким органом є Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, яке постійно проводить роботу за зверненнями споживачів та забезпечує безпечність і якість товарів та послуг на споживчому ринку. Адже покращення здоров’я та якості життя населення – основна мета діяльності Держпродспоживслужби області.

Нагадуємо, що звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області можна за адресою: вул. Тараса Карпи, 84, м.Кропивницький, 25006; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; тел. (0522) 24 63 36 або залишити онлайн-звернення на офіційному сайті.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1390303
Сьогодні
Цього місяця
Всього
839
49595
1390303

Ваш IP: 18.206.241.26
21-07-2019