Виїзний семінар для підприємців м. Олександрії та Олександрійського району Рекомендовані

У рамках заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року посадові особи управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області взяли участь у виїзному навчальному семінарі із суб’єктами господарювання міста Олександрії та Олександрійського району.

Підприємці були поінформовані про необхідність дотримання законодавства про права споживачів; про відповідність нехарчової продукції вимогам технічних регламентів та засади державного ринкового нагляду; безпечність харчових продуктів та вимоги до супровідних документів.

Начальник Олександрійського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області С.В. Лум’яник надав вичерпні рекомендації операторам ринку.

Учасники заходу жваво цікавились питаннями, пов’язаними із провадженням торговельної діяльності, особливостями організації проведення незалежної експертизи продукції, розмірами штрафних санкцій та підставами щодо їх застосування.

Представники виконавчих органів Олександрійської міської ради взяли активну участь в організації семінару та обговоренні порушених на ньому питань.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

1138321
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1983
57826
1138321

Ваш IP: 52.55.186.225
25-04-2019