Представники Держпродспоживслужби області взяли участь у семінарі з впровадження системи НАССР Рекомендовані

У м.Дніпро відбувся семінар на тему: «Здійснення державного контролю операторів ринку харчових продуктів, які провадять діяльність у сфері громадського харчування та операторів ринку кормів». До заходу долучилися 16 представників Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області. У семінарі також взяли участь представники головних управлінь Держпродспоживслужби у Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Учасники обговорили процедури, засновані на принципах НАССР, та особливості їх застосування для громадського харчування і для операторів ринку кормів. Зокрема зупинилися на розгляді основних положень Закону «Про безпечність та гігієну кормів» та відповідних підзаконних актах. Значна увага на семінарі була приділена основним положенням Закону «Про надання споживачам інформації про харчові продукти» та відповідних підзаконних актів.

Теоретичні знання та практичні навички, набуті під час семінару, сприятимуть підвищенню професійного рівня спеціалістів Держпродспоживслужби області.

Мобільні додатки

Посилання

Лічильник відвідувань

975812
Сьогодні
Цього місяця
Всього
507
41920
975812

Ваш IP: 34.203.28.212
17-02-2019