Реалізація пріоритетних потреб громад – запорука регіонального розвитку Рекомендовані

Представники Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області на чолі з начальником І. Бойчуком взяли участь у засіданні ради регіонального розвитку, яке відбулося 03 грудня 2018 року в обласній філармонії. Захід пройшов під головуванням керівника Кіровоградської обласної державної адміністрації С. Кузьменка.

У заході взяли участь представники структурних підрозділів Кіровоградської ОДА, територіальних підрозділів міністерств та відомств, керівники органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, громадські діячі, представники бізнесу, медичної сфери тощо.

2hhjtyjyu

Рада регіонального розвитку – це майданчик для прийняття важливих і ефективних рішень у сфері реалізації програм регіональної політики і реформи децентралізації.

Завданням ради стала реалізація нових пріоритетів державної регіональної політики, ефективне використання внутрішнього потенціалу кожного регіону, стимулювання та підтримка місцевих ініціатив.

Доповідачі зазначили, що завдяки реформі в Кіровоградській області вдалося досягти значних результатів, які полягають у децентралізації влади, передачі фінансових ресурсів органам місцевого самоврядування та зміцнення їх матеріально-фінансової основи, розвитку сільськогосподарського сектору, узгодженні інтересів держави і територіальних громад.

Співчуття

співчуття

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області висловлює щире співчуття начальнику відділу правового забезпечення Головного управління Сосонському Олександру Миколайовичу у зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – смертю матері Людмили Іванівни.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті діловода відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександрійського міського управління Головного управління Петрусь Вікторії Віталіївни та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2093676
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1546
23882
2093676

Ваш IP: 34.204.187.106
12-07-2020